fbpx
8.8 C
Skopje

Топ 20 „итри“ и неочекувани асистенции на Кристијано Роналдо

АКТУЕЛНО

Освен да дава голови Роналдо знае и да прави асистенции. Еве ги неговите најдобри потези во тој сегмент на играта:

https://www.youtube.com/watch?v=a_VgAjxMQl4

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -