fbpx
4.8 C
Skopje

Булеварко: Сите што плукаа по војводата, сега на баци рака кај него и извинување!

АКТУЕЛНО

Ајде сеа сите што го плукавте Војводата, на баци рака кај него и да му се извините шо го замаравте дека е Бугарофил…
Пак дојдоа сите на неговото, еве жал ми е признавам, ама брао шо беа доблесни да си признаат.Макар и после 15 години

#ФакајСиСеиротСега

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -