fbpx
-4.2 C
Skopje

Заев: Честит Фитер Бајрам, мир и благосостојба за сите!

АКТУЕЛНО

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, за големиот празник Рамазан Бајрам упати Честитка до граѓаните кои го чествуваат празникот.

Честит Фитер Бајрам, мир и благосостојба за сите! Gëzuar Fiter Bajramin, paqe dhe mirëqenie për të gjithë! Fitır…

Posted by Zoran Zaev on Sunday, June 25, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -