fbpx
1.8 C
Skopje

Кога борбата против наводниот говор на омраза, станува класичен тероризам…

АКТУЕЛНО

100 фанови за само 2 часа!
Влагајте на резервната наша страна, срцките пратиле над 200 пријави за наводна Хомофобија.
Им порачуваме! Не сме Хомофоби но доколку продолжи вашето хистерично лудило и агресија кон слобидата на сите кои не се со вас, ќе организираме и протести! Немој да ни стапнете на нервот и на нашите традиции! Нив ќе ги браниме жестоко!!!!
Во наредните 2-3 дена е можно стрнава да ја турнат доколку ФБ одлучи дека е хомофобична…И така….

Новата ФЕЈСБУК СТРАНИЦА на “Приказни од Булеварот“ ОВДЕ 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -