fbpx
9.8 C
Skopje

Погба фрли секси новинарка во базен (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Француската ѕвезда на Манчестер Јунајтед Пол Погба фрли прекрасна новинарка на ESPN во базен.

Таа беше испратена да направи интервју со новото засилување на црвените ѓаволи Ромелу Лукау во Лос Анџелес. На самиот крај, францускиот играч предложи да играат “Лист, камен, ножици“. Двајцата фудбалери ја добија играта и Погба ја турна новинарката во базенот.

https://www.youtube.com/watch?v=mE3Vcy8dvjA

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -