fbpx
9.8 C
Skopje

Апел за помош на Киро Стефанов

АКТУЕЛНО

Киро Стефанов боледува од тумор на мозокот. За подобрување на неговата состојба потребна е операција на клиниката во Скопје но и дополнителни средства околу лекувањето и лековите.

Да помогнеме како што сме помогнале многу пати до сега!

Донирајте со повик на бројот 070 143-183 (за корисници на Телеком)

Превземено од фондација Телеком за Македонија

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -