35.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

ВИДЕО од пречекот на Премиерот на Бугарија Бојко Борисов

Официално посрещане в Република Македония

Posted by Boyko Borissov on Tuesday, August 1, 2017

поврзани објави

Последни објави