13.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024
spot_img

ВИДЕО: Совршени чучњеви за совршен задник

Оваа едноставна вежба е една од најпопуларните во светот, правилно извдени чучњеви доведуваат до подигнат и заоблен задник кој монгу жени го посакуваат, а за тоа не е потребна никаква опрема.

Како инспирација ќе ви послужи Корин Салазар, која ќе ви покаже на кој начин до правнилни чучњеви, која за Bikini Model Fitness демонстрираше некој од своите омилени вежби за стегнување на задник.

 

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави