Fri. Sep 22nd, 2023

Прекрасната Адријана Лима ги шокираше своите фанови, откако на својот Инстаграм профил, објави провокативна фотографија, на која таа е целосно гола.

Супермоделот за неколку часови успеа да добие над 180 илјади лајкови на фотографијата, а како и да не, кога на фотографијата е целосно гола. Мора да признаеме дека Лима и на 35 годишна востраст изгледа неверојатно.

https://www.instagram.com/p/BPN-UiRgS_Y/

By D.S

Leave a Reply

Your email address will not be published.