11.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

ФОТО: Адријана Лима гола како од мајка родена

Прекрасната Адријана Лима ги шокираше своите фанови, откако на својот Инстаграм профил, објави провокативна фотографија, на која таа е целосно гола.

Супермоделот за неколку часови успеа да добие над 180 илјади лајкови на фотографијата, а како и да не, кога на фотографијата е целосно гола. Мора да признаеме дека Лима и на 35 годишна востраст изгледа неверојатно.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави