2.8 C
Skopje
Thursday, November 30, 2023

ФОТО: Девојката на Саша Ковачевиќ со секси поздрав директно од бањата

Прекрасната девојка на популарниот пеач, Саша Ковачевиќ, Јована Јоциќ, често знае да објави секси фотографии на социјалните мрежи, но овој пат се надмина себеси.

Таа на својот Инстаграм профил ги изненади своите следбеници со фотографија директно од туш-кабината. На сликата Јована е целосно гола, но свртена со грбот. Токму поради таа причина нејзината фотографија не е избришана од Инстаграм.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -