fbpx
5.8 C
Skopje

ВИДЕО: Успеа да ги најде парите – крадец фатен на камера во Делчево

АКТУЕЛНО

Го фати на камера: Кражба во Делчево

Го фати на камера: Кражба во Делчево

Posted by Press24.mk on Wednesday, December 6, 2017

Крадец во еден магацин во Делчево успеа да ги најде парите во една од фиоките во работната канцеларија. Читателот кој ни го испрати ова видео бара помош. Доколку некој го препознае лицето на снимката, нека не контактира.

 

Press24.mk

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -