fbpx
6.8 C
Skopje

Апел за помош на Шабан Чоколи

АКТУЕЛНО

Семејството на Шабан Чоколи, 30 години, кој има три деца, неодамна остана без покрив на главата, поради пожар во нивната куќа предизвикан од запален оџак. Неопходно е што побрзо да се обнови домот како би можел  нивниот живот да се врати  во нормала. Шабан е самиот многу хуман човек, грижлив татко и пријател.
Секоја помош е добредојдена !!

Контакт телефон : 076 508 049

Извор: Донации.мк

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -