fbpx
12.8 C
Skopje

ВОДИТЕЛКАТА НА ЈУВЕНТУС ГИ ЗАСЕНУВА ЅВЕЗДИТЕ (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Моника Сома е причината поради која многу навивачи на Јувентус, но и оние кои не се, го следат клупскиот канал на италијанскиот шампион.

Сексипилната Моника, родена во Милано, е заштитно лице на ТВ Јувентус, па вестите кои таа ги чита и интервјуата кои ги прави се се погледани.

Моника е многу популарна и на социјалните мрежи, па дефинитивно ги засенува ѕвездите на италијанскиот шампион.

https://www.youtube.com/watch?v=VPHTZUUlrIc

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -