4.8 C
Skopje
Sunday, December 3, 2023

Георгиевски со поддршка до Мицкоски: Христијан има шанса да остави свој печат во ВМРО

Христијан Мицкоски од сите имиња што беа кандидати за претседател на ВМРО-ДПМНЕ сепак е најнекомпромитиран, неизвалкан со афери, најенергичен и конечно најхаризматичен. Христијан има шанса да остави свој печат во Вмро. Треба да му се даде шанса, стои во официјалниот ФБ статус на екс премиерот и претседател на ВМРО НП Љубчо Георгиевски.

Христијан Мицкоски од сите имиња што беа кандидати за претседател на ВМРО-ДПМНЕ сепак е најнекомпромитиран, неизвалкан…

Posted by Ljubco Georgievski on Sunday, December 24, 2017

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -