fbpx
19.8 C
Skopje

ЗА СИТЕ МАЖИ: Спортска новинарка со провокативна честитка за Божиќ (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Спортската новинарка од Италија, Лудовика Пагани, успеа да ги надмине сите божиќни честитки со својата објава на Инстаграм.

Оваа 22-годишна спортска новинарка со својата секси порака ги запали Апенините, па ретко кој маж остана рамнодушен на нејзиното видео.

Пагани работи за „Спортиталија“ и со своите провокативни објави на Инстаграм стана една од најпознатите спортски новинарки во Италија.

https://www.instagram.com/p/BdGkOD_hhHk/?taken-by=ludovicapagani

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -