fbpx
4.8 C
Skopje

ЅВЕЗДАТА НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ЈА ИЗНЕВЕРИЛ МАНЕКЕНКАТА: КОЈ БИ ЈА ИЗНЕВЕРИЛ ОВАА ПРЕУБАВА ДЕВОЈКА? (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Џеси Лингард, 25 годишната ѕвезда од Манчестер Јунајтед, ја изневерил својата девојката со која се во врска скоро една година.

Тоа се случило на само неколку дена пред да го прослават нејзиниот роденден.

Џеси наводно ја изневерил со обожавателка на Црвените ѓаволи, Леони Борек, веднаш после поразот од градското дерби.

https://www.instagram.com/p/BdQrJa5lJw4/

https://www.instagram.com/p/Bc-mbXklfsk/?taken-by=jenafrumes

https://www.instagram.com/p/Bb7h0o-F1tY/?taken-by=jenafrumes

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -