30.8 C
Skopje
Thursday, June 20, 2024

ЅВЕЗДАТА НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ЈА ИЗНЕВЕРИЛ МАНЕКЕНКАТА: КОЈ БИ ЈА ИЗНЕВЕРИЛ ОВАА ПРЕУБАВА ДЕВОЈКА? (ФОТО)

Џеси Лингард, 25 годишната ѕвезда од Манчестер Јунајтед, ја изневерил својата девојката со која се во врска скоро една година.

Тоа се случило на само неколку дена пред да го прослават нејзиниот роденден.

Џеси наводно ја изневерил со обожавателка на Црвените ѓаволи, Леони Борек, веднаш после поразот од градското дерби.

https://www.instagram.com/p/BdQrJa5lJw4/

https://www.instagram.com/p/Bc-mbXklfsk/?taken-by=jenafrumes

https://www.instagram.com/p/Bb7h0o-F1tY/?taken-by=jenafrumes

поврзани објави

Последни објави