30.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

ТОП нокаути на Мајк Тајсон

Мајк Тајсон објави дека влегува во бизнисот со канабис, но да се потсетиме каков „ѕвер“ беше во рингот.

поврзани објави

Последни објави