21.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Сите жени сонуваат за ваков бакнеж, а оваа славна дама го доби (ФОТО)

Каква среќница 

Фото: Инстаграм

View this post on Instagram

dancing by the moon

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Љубовта е во воздухот!

Или барем на Инстаграм Kourtney Kardashian која објави ретка и силно романтична фотографија со својот млад дечко Younesom Bendjimom. 38. годишната риалити ѕвезда блеска во прегратката на 24. годишниот модел и бивши боксер, а доби и бакнеж за каков сонуваат сите жени.

“Танц на месецот,“ напиша Kourtney на Инстаграм, иако меѓу нив има значајна разлика во годините и тоа што „сите“ мислат дека тој ја искористува поради славата, на оваа фотографија тие изгледаат како совршен пар.

Потсетуваме, Kardashian е во врска со Younesom од летото 2016. година кога се запознаа во Париз, само неколку дена пред славната кражба на нејзината сестра Ким.

поврзани објави

Последни објави