fbpx
24.2 C
Skopje

Шокантно видео: За влакно избегната трагедија, дете се капеше во плитко, а ѕверови тргнаа кон него

АКТУЕЛНО

Артем Ткаченко на Бахамите снимил престрашно видео.

Тој од плажата со дрон го сминал океанот, кога едно дете влегло во плиткото да се капе. Меѓутоа, тогаш Артем на камерата видел нешто ужасно.

На детето му се доближиле четири огромни ајкули. Веднаш почнал да ги вика да излезат од водата.

За среќа, детето ги слушнало неговите повици и несреќата била избегната.

https://www.youtube.com/watch?v=DJllmzGluZc

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -