29.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

ПОВТОРНО ТОЈ: Ново видео од Марио Балотели насмеа милиони гледачи

Марио Балотели повторно се најде во центарот на вниманието, откако се повреди и помина низ бројни терапии.

Дел од терапиите ги објави на инстаграм, на кој е исклучително активен.

“Не е она што мислите!“, напиша тој над видеото: “Опушти се, опушти се!“, му говореше физиотерапетот додека Балотели беше подложен на сите “четири“.

поврзани објави

Последни објави