25.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

А. Поповски од ИК на ГДУ: Ми ја забранија магистратурата за приватизацијата, затоа влегувам во политиката

ВИДЕО од гостувањето на членот на ИК на ГДУ, Александар Поповски, во емисијата „Став“ на ТВ Плус Куманово.

поврзани објави

Последни објави