27.8 C
Skopje
Thursday, June 13, 2024

ФОТО: Ја живее седмата деценија од животот, но изгледа бомбастично

Јасмина Роси е светски модел кој успеа да ја воодушеви јавноста, откако беа објавени нејзини фотографии во костим за капење. Таа плени со својата убавина, иако има 61 година.

Роси воодушевува со фактот што ја живее седмата деценија од својот живот, а многу помлади модели и завидуваат на стегнатото тело и убавата кожа.

поврзани објави

Последни објави