10.8 C
Skopje
Friday, April 19, 2024
Платено политичко рекламирање

ФОТО: Скокна по крстот, па остана и без гаќи

Интересна приказна пристигнува од соседна Србија, каде исто така се празнува големиот христијански празник Богојавление, а најинтересно било во Белград, кај Кулата Небојша.

Како што прикажуваат медиумите во регионот, еден од учесниците не само што не успеал да дојде до крстот, туку останал и без гаќи, а поради ладното излегол надвор без прекривка на себе, собирајќи ги сите погледи кон себе.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img

Последни објави