fbpx
17.8 C
Skopje

ВИДЕО: Свештеник освети обложувалница

АКТУЕЛНО

На фејсбук-страната на обложувалницата „Панорама“ од Албанија беше објавено видео на кое свештено лице ја осветува нивната новоотворена обложувалница.

https://www.facebook.com/GazetaPanoramaSport/videos/1722642831090601/

Под видеото во коментари се пошегуваа дека не знаат дали осветувањето било за гостите да не фатат на спортска или за да им тргне, па да фаќаат секоја недела.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -