fbpx
24.2 C
Skopje

ФОТО: Артан Груби се фотографираше со фотелјата на потпретседателот на САД, Мајк Пенс

АКТУЕЛНО

Претседателот на Комисијата за европски прашања и пратеник во македонското Собрание Артан Груби беше во работна посета на САД, а на социјалните мрежи објави фотографија од канцеларијата на американскиот потпретседател Мајк Пенс.

ФОТО АРТАН ГРУБИ

На фотографијата може да се забележи Груби фотографиран позади фотелјата на Пенс.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -