fbpx
6.8 C
Skopje

ФОТО: Згодната водителка ги запали социјалните мрежи со жешка слика под туш

АКТУЕЛНО

Зимата за некои е еднакво добро време за соблекување како и летото, особено ако се релаксирате во велнес центар. Последен пример за тоа е жешката фотографија на водителката на РТЛ Антонија Ступар Јуркин, која  ја објави на својот профил на Инстаграм за време на семеен одмор во Ровињ.

Згодната Антонија пред два дена наполни 30 години, има две деца, а нејзината одлична форма ја одржува со утрински тренинзи. Нејзината фотографија под туш, покажува дека водителката е навистина во топ форма.

View this post on Instagram

#wellness #supriseshower #relax

A post shared by Antonija Stupar Jurkin (@antonija_stupar_jurkin) on

View this post on Instagram

#wellness #justrelax #selfie

A post shared by Antonija Stupar Jurkin (@antonija_stupar_jurkin) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -