2.8 C
Skopje
Thursday, November 30, 2023

ВИДЕО: Просјак брутално претепан во Белград

Човекот е ударен со метална канта во главата, при што паднал на земјата и потоа брутално бил удиран и шутиран од страна на тројца напаѓачи.

Тие потоа се разбегале, а патролната полција дошла десет минтуи покасно и земала изјава од претепаниот просјак и сведокот.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -