5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Утрински здрав пијалок од Нутрибулет

Сите состојки ги ставив во Нутрибулет, кратко соединив, додадов вода по потреба и уживав во овој здрав напиток.Состојки
  1. 1/2 банана, или една помала
  2. 1 рака замрзнати боровинки
  3. 1 портокал
  4. вода по потреба

    Извор: Мои рецепти

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -