fbpx
8.8 C
Skopje

ЕКСПЕРТИ ПО ЈАЗИКОТ НА ТЕЛОТО: Меланија за Трамп е „објект“ – меѓу нив нема љубов!

АКТУЕЛНО

Меланија Трамп е „објект“ за својот сопруг, сметаат експерт по јазикот на телото, откако ги следел односите меѓу претседателот и првата дама за време на церемонијата на инаугурацијата.

За време на заклетвата, Трамп и Меланија беа следени постојано од камерите. Многу набљудувачи можеа да го забележат ладниот однос на двојката, особено во споредба со семејството Обама.

„Меланија е објект за Трамп“ изјави Сузан Константин, експерт за јазикот на телото, кои обучувала американски лица од американската влада но и врвни адвокати.

„Не гледам вистина љубов, топлина во нивниот однос“, вели таа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -