4.8 C
Skopje
Sunday, December 3, 2023

Миленко Неделковски на својот фејсбук профил: ВЛАДАТА Е ДОГОВОРЕНА!

Контроверзниот македонски новинар и ТВ водител се огласи на фејсбук по повод денешните шпекулации за тоа дека е договорена идната влада на Република Македонија.

 

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -