10.8 C
Skopje
Saturday, April 20, 2024
Платено политичко рекламирање

ФОТО: Ким Кардашијан стави пирс – на бизарно место!

Ким Кардашијан и дефинитивно докажува дека секогаш има нешто ново, со кое ќе ги изненади медиумите и повторно ќе биде во преден план, но јавноста уште еднаш ќе ја осуди.

На социјалните мрежи таа сподели фотографија, на која се гледа дека на надоградбата на нокти, има поставено пирс, што многумина го окарактеризираа како најмалку бизарен потег.

За да биде уште побизарно, наместо по еден, таа на секој нокт има поставено по два пирса, како сето тоа изгледа погледнете:

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img

Последни објави