6.8 C
Skopje
Tuesday, November 28, 2023

Детали од младоста кои Пријовиќ би да ги сокрие – на петнаесет години избегала од дома за да се мажи

Една од најпопуларните пејачки од помладата генерација, Александра Пријовиќ ужива во среќен брак со Филип Живоиновиќ, а неодамна се дозна дека ќе станат и родители.

Новопечената трудница ужива во секој ден, а сопругот се грижи за неа.

Сепак постојат детали од минатото на Пријовиќ кои најверојатно би сакала да ги заборави. Таа наводно на само 15 години се заљубила во музичарот Момир Јовановиќ, за кого сакала и да се омажи.

Извор: Сител

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -