fbpx
8.8 C
Skopje

(ФОТО) Викенд на жешки и отворени деколтеа: Познати 5 Македонки жешки до максимум – која е фаворит?

АКТУЕЛНО

Тешко да помине лето без многу фотографии од познатите дами Македонки од нивните избрани летни дестинации за одмор.

Така е и ова лето 2018-то.

Повеќето од нив веќе летуваа на неколку места, најчесто покрај море, дали Егејско, Јонско, Јадранско… а секоја прикажа фото моменти на социјалните мрежи во костим за капење. За време на студената сезона секојдневно објавуваа фотографии од теретана, искачување на Водно, трчање на Кејот на Вардар… а сега дојде вистинското време да покажат со што располагаат, од секој агол, во различен кадар, различни костими за капење.

Па така, изминатиот викенд како договорени се одлучија да носат жешки костими за капење со ултра длабоки деколета.

Од Елена Ристеска, Елена Стефановска, Лила Филиповска, Миа Костова, Мелита Ракиќевиќ…

Ваква колекција на секси фотографии е како создадена за некое престижно машко списание, а која би била на насловна, изберете сами.

https://www.instagram.com/p/BmFMh96nw9x/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/BmGe4f4HzWu/?taken-by=miandrija

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -