5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

ФОТО: Војвотката Меган Маркл во бикини – неверoјaтна глетка

Ако дочекаме нејзини нови фотографии во костим за капење, тоа ќе биде вистински медиумски шок. Сличен на оној пред две години кој Меган Маркл го предизвика во Италија, кога сѐ уште му беше девојка на принцот Хари, а беше фотографирана во разголено издание.

Тогаш свадба немаше ниту на повидок, па Меган си дозволи да биде фотографирана и вака. Тогаш сѐ уште можела да прави што сака, без забрани, протоколи и слично.

Погледнете ги тогашните фотографии на војвотката:

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -