21.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

Познатиот балкански пејач ја претепал љубовницата – ја кубел и гризал по телото

Соња Башиќ, 45-годишната жена која тврди дека му е љубовница на пејачот Халид Муслимовиќ, сега тврди дека тој брутално ја претепал.

Таа била брутално претепана кога како што вели за српскиот Курир, побарала од него да и ги врати парите кои и ги должи, а се работи за 94.500 евра.

Таа тврди дека ја тепал, удирал, гризал и кубел додека возел со 150километри на час во Бањалука.

поврзани објави

Последни објави