fbpx
8.8 C
Skopje

50 дена по потпишувањето на „историскиот договор за пријателство“ на сајтот на грчкото МНР и натаму сме вештачка нација

АКТУЕЛНО

ФОТО

 

Извор – Офф.нет.мк 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -