17.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Гори Инстаграм: Анастасија Ражњатовиќ во ова жешко издание ја разбуди фантазијата на мажите и испрати важна порака

Анастасија Ражњатовиќ мами воздишки каде и да се појави, а нејзините фотографии на социјалните мрежи секогаш собираат бројни лајкови.

Ќерката на Цеца овие денови ја разбуди фантазијата на мажите со жешки фотографии од плажа, а сега одлучи да облече провокативен црвен фустан.

Погледнете…

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави