fbpx
5.8 C
Skopje

РОМАНТИЧНО ВИДЕО – Ќерката на Маленко и Турунџиева, Лора кажа ДА

АКТУЕЛНО

Лора Турунџиева, ќерката на познатата пејачка, водителка и писателка Сузана Турунџиева, кажа ДА. Романтичното видео од запросувањето на социјалните мрежи го сподели нејзиниот иден сопруг Филип Наунов.

Ѝ приреди филмско запросување: Момчето на Лора Турунџиева

Лора Турунџиева која годинава матурираше, првпат се најде во фокусот на медиумите пред две години со емотивното отворено писмо адресирано до нејзиниот татко, поранешниот македонски пливач Александар Маленко со кого подолго време немаше остварено контакт.

She said YES! 😁

Posted by Filip Naunov on Tuesday, August 7, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -