fbpx
11.8 C
Skopje

Новинарот Златев до Шапуриќ: Пукај бе братучед, баш сакам да видам кој е тој судија кој ќе ми пресуди клевета

АКТУЕЛНО

Братот Шапуриќ да си ќутеше, до сега ќе му ги заборавеа тие 400.000 денари што ги земала невладината во која е во управен одбор.

Он кутриот, се напна, па копнавме и ревизорски извештаи излегоа! Сега ќе тужел.

Пукај бе братучед, баш сакам да видам кој е тој судија што ќе ми пресуди клевета кога јасно си наведен во ревизорски извештај на организацијата поднесен до институциите, со печат, со потпис, со се.

ФБ СТАТУС НА НОВИНАРОТ ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ

Братот Шапуриќ да си ќутеше, до сега ќе му ги заборавеа тие 400.000 денари што ги земала невладината во која е во…

Posted by Ljupcho Zlatev on Friday, August 10, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -