fbpx
-4.2 C
Skopje

ФОТО: Првиот сопруг на Карлеуша – беа заедно три месеци, денес изгледа вака

АКТУЕЛНО

Пејачката Јелена Карлeуша во септември 2004 година се омажи за бизнисменот Бојан Кариќ, па се разведоа по само три месеци.

– „Секој кој ме познава знае колку ми е навредливо да се поставува прашањето дали сум се омажила од љубов или не. Добив многу понижувања поради бракот со Бојан кој потекнува од богато семејство, изјави Јелена во една прилика.

Откако се разведе од пејачката Јелена Карлеуша, бизнисменот Бојан Кариќ се ожени со Маша Николиќ.

Бојан, Маша ја запознал и со неа започна љубовна врска во 2005 година, истата година кога стави точка на бракот со пејачката Јелена Карлеуша, кој траеше само 3 месеци.

Во бракот со Маша, Бојан има две деца. Тој денес изгледа вака.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -