fbpx
8.8 C
Skopje

Вечерва во Дебар Маало тешка сообраќајка, има повредени

АКТУЕЛНО

Вечерва тешка сообракајќа на Бул. Илинденска близу Владата на Р.М, пишува порталот 24 инфо.

Како што пишува порталот репортерот на 24 инфо е на лице место , каде има повредени лица кои се пренесени итно во болница, а се уште не е се пристигнати екипи од страна на МВР.

За подетални информации во подоцнетите часови.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -