fbpx
6.8 C
Skopje

Сашко Коцев со сопругата блескаа на свадба (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Кога станува збор за свадбите и свадбените церемонии, секогаш се убав чин за паметање на коj двајца млади ја крунисуваат својата љубов.

На ваков  чин присувствуваше и познатиот македонски актер Сашко Коцев заедно со неговата сопруга Смиљана. Младиот пар заедно со уште неколку пријатели присустуваа на свадба кај нивен заеднички пријател, а на социјалните мрежи се појавија фотографии од свадбената атмосфера.

„Оженимо го човека“ стои на кумановски во описот на фотографијата, а во коментарите се разви дебата кој го фатил бидермаерот.

Додека пак на другата фотографија како опис стои „Кумановци у Скопје“.

Во елегатно и пристојано издание, Сашко и сопруга блескаа на свадбата.

Инаку, актерот во 2012 година ја побара Смињана за сопруга на „Златна Бубамара на популарноста“, а во 2017 станаа родители.

Извор: Висина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -