fbpx
11.8 C
Skopje

(ФОТО) Лила Филиповска навредена од наслов на портал реагираше на социјалните мрежи

АКТУЕЛНО

Нема сомнеж дека ТВ водителката Лила Филиповска е една од највлијателните личности од јавната сцена кај нас. Без оглед на возраста или полот, луѓето едноставно ја обожаваат нејзината појава, харизма, талент…

Префинета дама која остана константна во работата, а дополнително ја зголеми својата популарност и како инфлуенсер на социјалните мрежи. Лила тешко кој може да ја симне од врвот на популарноста, па дури и не кога се пишуваат, слушаат, шпекулираат нејасни или неубави приказни за неа…

Што би рекол еден нејзин колега, „Секоја реклама е добра реклама“, па така и во нејзиниот случај. Имено, таа деновиве од летото е доста активна, што на море, што на шопинг, на разубавување, дружба со пријателите и секако објавување нови фотографии на својот Фејсбук и Инстаграм.

Неодамна меѓу нејзините понови објави се најде фотографија каде можевме да ја видиме со цигара во раката, дали само за позирање или станала порочна по тоа прашање, не знаеме. Но, она за кое таа се изнаенади беше насловот кој го сретна во еден медиум, а гласеше: „ Лила се опушта со пушење“, кој во случајов ја изненади, двосмисленоста или пак тоа што се обрана внимание на тој момент?

Сепак, Лила е Лила, „зад добра риба, силни бранови се креваат“!

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -