5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Ирена Спировска, да не е ова премногу за твои години? (ФОТО)

Со летото и високите температури вообичано доаѓаат и летните одмори, а тоа најчесто подразбира заминување некаде на плажа.

Меѓутоа, водителката Ирена Спировска е поразлична од нејзините колешки кои оваа лето се соблекоа на плажите и „фаќаа боја“. Имено, Спировска пред некој ден летуваше во шатор, па наместо луксузни хотели и апартамни таа уживаше во природна убавина.

По ова интересно летување, Ирена се впушти во нови авантури, односно овој пат се одлучи за параглајдерство.

На Инстаграм, водителката сподели неколку фотографии како параглајдерка.

Извор: Вистина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -