5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Ова што го направи Викторија Лоба може да се нарече лудост (ВИДЕО)

Викторија Лоба сме ја виделе во најразлични изданија и ова што сега ќе го видите и вие не треба да ве загрижува за нејзината безбедност.

Атрактивната Лоба на својот профил објави видео на кое може да се види како скока од високи карпи во вода и без притоа да размисли дали да го направи тоа. Доста храбро, мора да се признае…

Погледнете како тоа изгледа:

View this post on Instagram

🙈

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

Извор: Република

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -