5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Чешката биатлонка Габриела Коукалова со својата автобиографија го потресе светот

Чешката биатлонка Габриела Коукалова го потресе светот откако во својата автобиографија објави шокирачки податоци околу нејзиниот живот.

Освојувачката на сребрен медал во на ЗОИ во Сочи 2014 година во својата книга пишува дека својата невиност ја загубила на 12 годишна возраст.

-Првата љубов ми беше еден биатлонец од средно училиште, но невиноста ја загубив порано. Имав само 12 години, тој беше другар на мојата сестра, уживав во тоа. Потоа не престанав да мислам на секс, откри чешката олимпијка.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -