5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Саша Поповиќ и рекол: Изгледаш како Циркус – Карлеуша на шеснаесетгодишна возраст (ФОТО)

Пејачката и член на жирито на “Ѕвездите на Гранд” Јелена Карлеуша на естрадата се појави кога имаше само 16 години.

Оттогаш досега таа се има променето премногу, па многу е тешко да се препознае доколку видите нејзина стара слика.

На Твитер се појави фотографија од Карлеуша кога имала само 16 години, а на која што се гледа како пејачката се нашминкала премногу нападно.

Во една од емисиите на “Ѕвездите на Гранд”, Саша Поповиќ на Карлеуша и рече дека кога имала 16 години изгледала како “Циркус”, на што таа му возврати дека тој изгледал како 3 циркуса.

Извор: Вистина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -