37.8 C
Skopje
Sunday, July 14, 2024

(Фото) Ќерката на Жељко Јоксимовиќ убава на мајка си Весна

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ, Мина, која пејачот ја има со неговата прва сопруга Весна, објави фотографија во друштво на нејзината мајка.

Двете беа на заеднички ручек, а под фотографијата Мина напиша: „она лице кога родителите ќе те тераат да се сликаш со нив“.

Поранешната сопруга на пејачот, Весна, во јавноста е позната како жена која ретко се експонира во медиумите.

И двете под фотографијата добија голем број на пофалби за нивниот изглед.

„Убавица. Мама е бомба“, беа само некои од коментарите.

Извор: Репортер

поврзани објави

Последни објави