fbpx
11.8 C
Skopje

Го покажа своето тело во бикини – Александра од „Брза кујна“ прати поздрав од одмор (фото)

АКТУЕЛНО

Иако на летото му се гледа крајот и завршуваат одморите, луѓето го користат слободното време да уживаат.

Водителката на „Брза кујна“, Александра Илиевска деновиве ужива во летниот одмор и ги полни батериите пред новата сезона на кулинарското шоу.

Таа не ги поштеди фановите, па на својот Инстаграм сподели фотографија во прегратка на својот сопруг и покажа како ужива со саканиот во топлите денови.

Исто така, таа сподели и фотографија на која е во бикини, па покажа како изгледа нејзиното тело.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -