fbpx
7.8 C
Skopje

Таа е единствената љубов на Драган Бјелогрлиќ. Запознајте ја Маја, жената поради која му завидуваат на актерот(фото)

АКТУЕЛНО

Маја скоро и да не се појавува во јавноста, со оглед на тоа што нејзината работа не е јавна.

Сепак, на еден настани во Белград се појавил Драган Бјелогрлиќ во придружба на својата сопруга, а нивното појавување предизвика големо внимание кај медиумите. Таа плени со својата убавина.

Драган Бјелогрлиќ со сите разговара, а друштво му прави неговата прекрасна сопруга Маја. Маја и Драган се во хармоничен брак повеќе од дваесет години и имаат две деца – Мија и Алексеј.

Маја не се појавува често во јавноста бидејќи повеќе не се занимава со јавна работа.

Сепак, кога го придружува на битни случувања, многу коментираат за нејзината убавина, што и не е чудно со обзир на тоа дека своевремено се занимавала со моделинг.

Токму на снимање на една реклама за мебел, таа го запознала својот сопруг кој и денес важи за еден од најголемите балкански шармери.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -